Aktuality

Již nyní přijímáme přihlášku na podzimní kurzy plávání. Na další školní rok máme nový ceník. Při uhrazení kurzovného do 20. července můžete využít akce - cena kurzovné 2690,-/10 lekcí. Lekce budou pro děti od 6 měsíců do 6 let. Přihlášení je možné přes kontakty, kde naleznete přihlašovací formulář.

V dubnu 2024 budeme otvírat nové kurzy v Litomyšli. Lekce budou pro děti od 6 měsíců do 6 let. Přihlášení je možné přes kontakty, kde naleznete přihlašovací formulář.

Milí rodiče, zde vám uvádíme přehled čerpání příspěvků na plavání dětí u jednotlivých pojišťoven. Doporučujeme podrobněji přečíst podmínky čerpání příspěvků na stránkách vašich pojišťoven - zde uvedené informace by měly být aktuální

Facebook

02.01.2024

Milí rodiče, museli jsme změnit profil na facebooku, jelikož nám minulý byl zcizen. Zde je odkaz na naše facebookové stránky. Budou zde aktuality, fotky a odkazy. Pokud nás chcete sledovat můžete zde: https://www.facebook.com/kajmanek/

V lednu 2024 budeme otvírat nové kurzy v Litomyšli. Lekce budou pro děti od 6 měsíců do 6 let. Přihlášení je možné přes kontakty, kde naleznete přihlašovací formulář.