Aktuality

Dnes jsme připravili kurzy a časy plavání pro všechny stávající plaváčky. Ti z vás, kteří potvrdili pokračování mají již lekce nahrané. Pokud máte zájem pokračovat a nemáte lekce, prosím kontaktujte nás. Noví klienti budou mít lekce do konce srpna. .

Nové kurzy začnou koncem září, některé začátkem října. Budeme mít plavání pro děti od 6 měsíců do 6 let. Přihlášení je možné přes kontakty, kde naleznete přihlašovací formulář.

Při uhrazení kurzovného do 15.7. máme pro Vás připravenou slevu na podzimní plavání ve výši 10% na kurz pro nové i stálé zákazníky. Noví plaváčci obdrží plavečky v hodnotě 399,- ZDARMA + stávající plaváčci na ně získávají 30% slevu.

Pro velký zájem otvíráme nový kurz pro děti od 6 do 12 měsíců. Lekce budou ve 14,45 hod. v Litomyšli. Pro přihlášení stačí v kontaktech vyplnit tabulku. Na mail pak zašleme bližší informace.

Letos jsme připravili již 9. ročník pobytového tábora pro rodiče s dětmi (bez věkového omezení). Tábor bude v České ráji - Frýdeštejnu, v termínu 6.8.-13.8.2023

Plavečky

09.02.2023

Pro naše plaváčky máme plavky - každé miminko k prvnímu kurzu plavečky v ceně 399 Kč ZDARMA:) . Věříme, že udělají radost :)

Každý z nás asi zná mořskou pannu z pohádek a legend. Která z děvčat alespoň jednou nezatoužila stát se touto kouzelnou bytostí a svobodně se prohánět s krásnou ploutví ve vodě, lovit mořské poklady a hrát dovádivé hry se svými kamarádkami? To vše se může stát skutečností! V našem kurzu se naučíte plavat s ploutví, jakou mají opravdové mořské...

Kurzy zimní jsou již v běhu. Jarní kurzy začnou v dubnu. Pro velký zájem otvíráme od 27.3.2023 kurz pro děti od od 6 od 12 měsíců v Litomyšli.