O nás

Od začátku

S kojeneckým plaváním jsem začala po narození syna Matýska, letos je tomu již 18 let. Nejdříve jsem plavecký kurz absolvovala s Máťou. Tato aktivita mě natolik nadchla, že když se vyskytla příležitost, začala jsem se věnovat plavání jako instruktorka.
Uběhlo několik let, nasbírala jsem zkušenosti a následně vznikl KAJMÁNEK z.s. Plaveme s dětmi již od 4 týdnů a to v domácí prostředí, tzv. vanové plavání.  Od půl roku s námi můžete plavat v krytém bazénu v Litomyšli a Svitavách. 

Máme malé skupinky rodičů a dětí na jednotlivých lekcích. Smyslem této naší činnosti je především vyvolat v dítěti radost z pohybu ve vodě. Ta jej nadlehčuje a umožňuje mu mnohem větší možnost pohybu ve všech směrech, než má na suchu. Uchová si oblibu pro pobyt ve vodě a zároveň k ní získá žádaný respekt.
Krásné a nezapomenutelné chvíle strávené s Vaší ratolestí ve vodě výrazně posílí Vaše vzájemné citové vazby. Vše probíhá zábavnou, nenásilnou a přirozenou formou, za pomoci básniček, říkanek a her. Vždyť naším cílem jsou šťastné a dobře prospívající děti a spokojení rodiče.